Kultywujemy tradycyjne andrzejki

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Dzieci z niecierpliwością oczekują na ten niezwykły, inny niż wszystkie dzień – dzień tajemniczych zabaw, połączony z tańcem i słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.
Uczniowie skończyli dyskotekę andrzejkową w dobrym i radosnym nastroju. Byli zmęczeni, ale zadowoleni. Już kolejny raz, wspólna zabawa uczniów z nauczycielami okazała się dla wszystkich wspaniałym i niezapomnianym przeżyciem.