Konkursu głośnego czytania dla klas 2 i 3

Dnia 13. 12. 2019 r. w szkolnej bibliotece odbył się konkurs czytelniczy dla uczniów klas 2 i 3 naszej szkoły. Przedstawiciele klas wytypowani do konkursu przygotowali wybrany przez siebie fragment tekstu, który odczytywali głośno, a następnie odczytywali losowo wybrany fragment tekstu przygotowany przez nauczyciela biblioteki.

Jury w po przeanalizowaniu punktów wytypowało trzy pierwsze miejsca w klasach drugich:

I miejsce Cezary Saja,

II miejsce Nina Kapuśniak,

III miejsce Zofia Skoczeń

oraz trzy miejsca w klasach trzecich:

I m – Krystian Trybus,

II m – Kinga Kortz,

III m – Jakub Olchowy.

Wyróżnionych zostało dwoje uczniów z klasy 3a: Hanna Zarzycka i Szymon Budakowski.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie

Barbara Chmiel