Konkurs recytatorski klas 1- 3 rozstrzygnięty

17 lutego 2020 roku w naszej szkole odbył się Szkolny konkurs recytatorski, którego organizatorkami były panie Irena Hajder i Monika Szczepańska. Celem konkursu było rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji, upowszechnianie kultury żywego słowa, odkrywanie i rozwijanie uzdolnień oraz popularyzacja literatury pięknej. Cieszył się on bardzo dużym zainteresowaniem. Przystąpiło do niego aż 21 uczniów, spośród których jury w składzie pani Barbara Chmiel i pani Małgorzata Gierszewska wyłoniły następujących laureatów:

Maja Getz klasa 2b

Aleksandra Raszczuk 3b

Kinga Kortz 3b

Wymienione osoby będą reprezentowały 3 marca 2020 roku naszą szkołę w powiatowych prezentacjach w ramach Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego  PRO ARTE w Nowej Soli.

Wyróżnienie za oryginalną interpretację otrzymali:

Kacper Żurawski 1a

Tymoteusz Kopel 2b

Michalina Hasiów 2b

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a laureatom życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu.

 

Irena Hajder, Monika Szczepańska