KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA DLA KLAS 2-3

Miesiąc październik jest Miesiącem Bibliotek Szkolnych, dlatego w tym miesiącu bibliotekarze starają się przyciągnąć czytelników do bibliotek. W naszej placówce ogłoszono 2 konkursy, które będą realizowane przez cały rok szkolny. Dnia 22 października odbył się następny konkurs w naszej bibliotece. Był to Konkurs Pięknego Czytania, zorganizowany przez bibliotekarkę dla uczniów klas 2 i 3.Uczniowie czytali przygotowane wcześniej teksty. W drugiej części czytali fragmenty książki R. Piątkowskiej pt. „ Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”.

Jury w składzie: p. Maria Juny,  p. Magdalena Łozyniak, p. Barbara Chmiel wyłoniło następujących mistrzów czytania

I miejsce  –  Stanisław Malinowski z kl.3 A

II miejsce  –  Maja Pietuszko z kl. 3 A

III miejsce  – Krystian Trybus z kl. 2 A

Nagrodzono również 2 uczennice z klas drugich- Alicję Chomont z klasy 2 A i Zuzannę Kozłowską z klasy 2 B.

Uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy. Zapraszamy do innych konkursów organizowanych przez bibliotekę.

Opracowała Bożena Heluszka