Konkurs “Picture dictionary”

Konkurs “Picture dictionary” adresowany był do uczniów klas I-IV Szkoły Podstawowej nr 2 w Kożuchowie. Celem konkursu było wykonanie pracy plastycznej, obrazującej w graficzny sposób znaczenie wybranego słowa w j. angielskim, na przykład słowo „coffee” wykonane z ziaren kawy czy „feather” z piór. Uczniowie mogli wykorzystać wszystkie dostępne materiały. Liczyły się przede wszystkim poprawność językowa, kreatywność i estetyka pracy.

Miło nam poinformować, iż po burzliwych naradach wybraliśmy zwycięzców i najpiękniejsze prace nadesłane w konkursie “Picture dictionary”.

Oto lista zwycięzców:

1. Gabriela Bogusz (Ia)– Słowo “CORN”
2. Roksana Marczewska (IVa)– Słowo “NATURE”
3. Kamil Bartman (IVb) – Słowo “FLOWER”

Wyróżnienia:
Julia Jarych (IVb) – Słowo “BUTTONS”
Anna Zwolska (IVa) – Słowo “SHELL”
Julia Sochacka (IIa) – Słowo “COFFEE”

Gratulujemy!

Zespół językowy