Konkurs na kalendarz adwentowy rozstrzygnięty!

Miło nam poinformować o rozstrzygnięciu konkursu na kalendarz adwentowy „Adventskalender”. Komisja konkursowa miała ciężki orzech do zgryzienia, podejmując decyzję kto wygrał, gdyż na konkurs wpłynęło ponad 40 pięknych i kolorowych, a co najważniejsze, rodzinnych kalendarzy. Nie mogliśmy nagrodzić wszystkich prac, ale chcielibyśmy podziękować wszystkim dzieciom i ich rodzicom za trud włożony w ich wykonanie. Gratulujemy pomysłów i kreatywności!

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

a) w kategorii klas I-III

I. miejsce Adam Kochut – kl. 2B
II. miejsce Franciszek Rzepecki – kl. 2a
III. miejsce Karol Dmitrowski – kl. 1b

b) w kategorii klas IV-VI

I. miejsce Alan Nowakowski – kl. 6a
II. miejsce Bartek Zdanowicz – kl. 5b
III. miejsce Denis Żądło – kl. 5B

c) w kategorii klas VII-VIII

I. miejsce Alicja Bugiera – kl. 7b
II. miejsce Nadia Kąkol – kl. 8b
III. miejsce Kamil Zdybel – kl. 8a

Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za piękne prace konkursowe, które jeszcze do końca tygodnia można podziwiać w holu szkoły.

Zespół językowy