Konkurs czytelniczo – plastyczny dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Basia i wiosna”

W dniu 28 maja w kożuchowskim parku wręczono nagrody uczniom, którzy wzięli udział w międzyszkolnym konkursie czytelniczo – plastycznym dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych. Konkurs zorganizowały nauczycielki bibliotek ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kożuchowie – p. Danuta Moryson-Rawska  i Szkoły Podstawowej nr 2 w Kożuchowie – p. Bożena Heluszka oraz p. Anna Kulczycka – Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy. Wymienione panie oraz p. Sylwia Samburska weszły w skład komisji konkursowej oceniającej prace dzieci.  Nagrody i wyróżnienia wręczył Burmistrz Kożuchowa Paweł Jagasek.

 Nagrodzeni uczniowie z naszej szkoły to:

1. Wioktoria Charęza, klasa 1a – 1 miejsce,

2. Stanisław Tomasz Malinowski, klasa 1a – 2 miejsce,

3. Marceliny Piaseckiej, klasa 2a – 3 miejsce.

Katarzyna Gaczyńska