Jesień w parku

Park Miejski w Kożuchowie im. Poniatowskiego, to doskonałe miejsce do nauki i wypoczynku o każdej porze roku. Uczniowie z klasy 1c chętnie tam zaglądają. Wiele radości sprawiły im jesienne wypady w tak piękne miejsce, w samym centrum miasta. Doskonale nadaje się do realizacji zajęć z edukacji matematycznej czy przyrodniczej. Dzieci mogą zdobywać praktyczne umiejętności w rozpoznawaniu różnych gatunków drzew. Zachwycają swym urokiem ogromne cisy, dęby, modrzewie, lipy i buki, stanowiące pomniki przyrody.

Kontakt z pięknymi barwami jesiennych liści pierwszoklasiści wykorzystali na plastyce, mieszając różne farby stworzyli złotą polską jesień. Największą  frajdę mieli jednak podczas zajęć ruchowych na świeżym powietrzu. Nikogo nie trzeba było namawiać do biegów i skoków. Z przyjemnością odwiedzą to miejsce jeszcze wielokrotnie.