Jasełka

Jak co roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Kożuchowie, w ostatnim dniu nauki przed Świętami Bożego Narodzenia, uczniowie przedstawiają Jasełka. Występ, który miał miejsce 22 grudnia poprzedziły wielotygodniowe przygotowania. Pomysłodawczynią i głównym reżyserem była p. Zuzanna Badowska, a wspierały ją p. Małgorzata Gierszewska i p. Barbara Chmiel. To one zorganizowały uszycie strojów, zaprojektowały i wykonały scenografię, przygotowały oprawę muzyczną i choreograficzną oraz organizowały próby. Uczniowie wystąpili w licznej grupie i z wielkim zaangażowaniem przedstawili historię narodzin Jezusa.

Rodziców, dziadków i sympatyków szkoły zapraszamy na Jasełka w dniu 6 stycznia 2016r, do kożuchowskiego Zamku.