Jak prawidłowo i zdrowo odżywiać się?

Jak prawidłowo i zdrowo odżywiać się? Na to pytanie uczniowie klas 6a, 6b, 5a, 5b Szkoły Podstawowej nr 2 w Kożuchowie poszukiwali odpowiedzi na zajęciach prowadzonych przez pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowej Soli w ramach realizacji programu „Trzymaj formę”. Z dziesięcioma zasadami zdrowego żywienia zapoznała uczniów pani Magdalena Karpińska. Zbilansowane posiłki dzieci układały, korzystając z pomocy pani Marioli Poźniak. Dodatkowo uczyły się, jak korzystać z wiadomości zawartych na etykietach produktów żywnościowych. Od dziś kupują i jedzą to, co służy ich zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

Małgorzata Ogrodnik