Integracyjne andrzejki

W piątkowe popołudnie 25 listopada w klasach młodszych odbyły się andrzejki. W przygotowanie tego magicznego wieczoru włączyli się uczniowie klas IV.  Pod czujnym okiem pani Moniki Świtalskiej i Ireny Hajder  wykonali dekorację wprowadzającą odpowiedni nastrój, upiekli ciasteczka z wróżbami oraz przygotowali i przeprowadzili andrzejkowe wróżby. Zabawę rozpoczęła pani Irenka zapoznając uczniów z krótką historią andrzejek, następnie pani Monika zdradziła uczestnikom czarodziejskie zaklęcie, które gwarantowało udaną zabawę. Koleżanki i koledzy z klas IV wróżyli, wróżyli……. i pomagali dobrze się bawić młodszym kolegom przy tanecznej muzyce. Wszyscy ciekawie i aktywnie spędzili piątkowe popołudnie. Nawiązały się nowe znajomości i sympatie między uczniami klasy IV i młodszymi kolegami. Uczniowie klasy 1a i 2b przekonali się, że mogą liczyć na pomoc starszych kolegów.