„HAVE A LOOK AT MY LONDON LOOK”

„HAVE A LOOK AT MY LONDON LOOK”

fashion, style, brand, label, mainstream, must have, streetwear, bob cut, hoodie….

Od września do maja uczniowie klasy 3D gimnazjum będą realizowali projekt językowy “Have a look at my London look” w ramach program English Teaching Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA. Do wybranych działań dołączą też uczniowie klas siódmych i ósmych SP1 i SP2.  Odbędzie się cykl zajęć z native speakerami (Kanadyjka, Brytyjczyk i Amerykanie) o aktualnych trendach mody młodzieżowej, modzie w szkołach brytyjskich i amerykańskich, stylu gwiazd, powstaniu marek Reebok, Adidas, Nike, Rimmel, Maybelline, Coty, Burberry; warsztaty w języku angielskim na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu ze studentami wydziału malarstwa, designu, grafiki i sztuki mediów, architektury wnętrz i wzornictwa; warsztaty profesjonalnego makijażu prowadzone przez make up artists Coty i Rimmel. Podsumowaniem projektu będzie kilkudniowy wyjazd grupy za granicę. Przebieg realizacji naszych działań będzie można śledzić na FB oraz stronie szkoły.

Stay cool!

Gabriela Luka – autor i koordynator projektu