Happening promujący wolontariat

,,Słowo życzliwe nic nie kosztuje, a jest najpiękniejszym podarkiem’’

( Daphe du Maurier).

W dniu dzisiejszym czyli 21- go listopada odbył się również heppening z okazji Światowego Dnia Życzliwości I Uśmiechu do Domu Pomocy Społecznej
w Kożuchowie. Organizatorka tej uroczystości szkolnej pani Dorota Łyko wraz
z panią Moniką Szczepańską i jej uczniami z klasy 3c odwiedzili pensjonariuszy tutejszego domu. Wszyscy zostaliśmy miło przyjęci. Uczniowie zaśpiewali piosenkę, a następnie wręczyli ordery życzliwości wykonane na zajęciach plastycznych przez dzieci z świetlicy . Dzieci w podziękowaniu otrzymały słodki upominek i gipsową pamiątkę. Atmosferę uwieńczyła radość zarówno dzieci jak
i dorosłych.

Dziękujemy za współpracę dyrekcji Domu Pomocy Społecznej oraz pani Iwonie Biadale.

                 Dorota Łyko