Ferie w teatrze

Pierwszy piątek ferii – 03lutego 2017 uczniowie SP nr 2 w Kożuchowie spędzili w teatrze „Capitol” we Wrocławiu, gdzie pojechali na spektakl pt.

 „ Czarnoksiężnik z krainy Oz”. Opowieść  o Dorotce i jej przyjaciołach podbiła serca widzów, przede wszystkim pomysłową scenografią, wspaniałymi kostiumami  i niezwykłą choreografią, z unoszeniem się aktorów nad sceną włącznie. Po przedstawieniu młodzież miała okazję do zwiedzenia kulis. Wszyscy byli pod wrażeniem tego, co zobaczyli po drugiej stronie kurtyny. Poznanie teatru  „od kuchni”  i wysłuchanie jego ciekawej historii, sięgającej lat dwudziestych ubiegłego wieku, było niezwykłym przeżyciem. I po raz kolejny magia teatru oczarowała wszystkich.

Organizatorem wyjazdu była p. Marta Mioduszewska, którą wspierali opiekunowie p. Małgorzata Gierszewska, p. Irena Hajder i p. Katarzyna Gaczyńska.

 Małgorzata Gierszewska