Energylandia

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli, z okazji Dnia Dziecka, w wyjeździe do Energylanii, największego Park Rozrywki w Polsce. Mogliśmy korzystać z  kilkudziesięciu atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów. W Bajkolandii spotkaliśmy się z postaciami z bajek.  W  strefie familijnej – korzystaliśmy z atrakcji rodzinnych na których obowiązuje ograniczenie wzrostu – min. 140 cm. Strefa ekstremalna zapierała dech tych, którzy chcieli zmierzyć się ze strachem, dostarczyć maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach.  W Water Park chłodziliśmy nasze gorące głowy na tropikalnej wyspie wśród wodnych zabaw. Odwiedziliśmy również kino 7D.

Za zorganizowanie wycieczki dziękujemy naszym opiekunkom, mamie Kacpra, panu kierowcy, że dowiózł nas bezpiecznie  oraz sponsorom – naszym rodzicom.