Elektryczne niebo i dzieciaki

Elektryczne niebo i dzieciaki  –

tak można by przetłumaczyć  tytuł płyty, której ostatnio z  przyjemnością słucha się w wielu kożuchowskich domach. „ Dzieciaki” to uczennice naszej szkoły, które od 2 lat śpiewają w   scholi parafialnej . Dziś dziewczynki mogą pochwalić się nie lada osiągnięciem – profesjonalnie wydaną płytą,  na której towarzyszą  muzykom z zespołu Electric Heaven.  Początki  działalności naszej  scholi były trudne, lecz wiele godzin zajęć pozalekcyjnych  poświęconych na naukę śpiewu,  przyniosło  naprawdę dobre rezultaty.  W marcu  dzieci zostały  zaproszone do udziału w projekcie, który przerastał ich najśmielsze oczekiwania – nagranie płyty wspólnie z zespołem Księdza Daniela. Było to dla nich bezcenne doświadczenie. Przygotowanie wokalne, zbieranie funduszy i samo nagranie w zamkowym studiu , to czas niezwykłych wrażeń. Magiczna chwila przy zakładaniu słuchawek, niełatwe opanowanie tremy , dyscyplina  studyjnej  ciszy, cierpliwość podczas wielokrotnych  powtórzeń i  drżenie serca  przy  pierwszym odsłuchaniu własnych głosów to  lekcja, której  próżno szukać w szkolnych klasach. Jesteśmy ogromnie wdzięczni Księdzu i jego Przyjaciołom z Zespołu , tym bardziej, że  znaczny dochód ze sprzedaży płyty  postanowili przeznaczyć na niezbędne potrzeby scholi. Przede wszystkim  konieczny jest zakup odpowiedniego sprzętu nagłaśniającego. Marzymy też o  lekcjach śpiewu z profesjonalistami, by doskonalić swoje umiejętności. Płyta zawiera   nowoczesne  aranżacje świetnie zagranych,  znanych  piosenek  religijnych. Każdy sprzedany egzemplarz sprawi, że  ta radosna przygoda ze scholą będzie mogła trwać jak najdłużej. Dlatego prosimy o wsparcie wszystkich ludzi o szlachetnych sercach.

 

Płytę  w cenie 25 zł można nabyć  w naszej szkole

  u pani katechetki i opiekunki scholi, Zuzanny Badowskiej (507148950)

parafialnej zakrystii  a w niedziele na stoisku przy domu parafialnym

( szczegółowe informacje  na www.parafiakozuchow.pl )

QkM1MzNFMkYtNjY2OC00M0MyLTkyNTgtNUE4M0FCRkQyNkI3