Edukacja przez Szachy w Szkole

W ramach Projektu Polskiego Związku Szachowego ”Edukacja przez Szachy w Szkole”, Lubuski Związek Szachowy zorganizował w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze Finał Turnieju, który odbył się 01.06.2016r. Patronaty honorowe objęli: Wojewoda Lubuski, Marszałek Województwa Lubuskiego, Kurator Oświaty Województwa Lubuskiego. Patronaty Medialne objęli: Gazeta Lubuska, Radio Gorzów, Radio Zachód, TVP Gorzów Wlkp.

W turnieju wzięło udział 122 uczestników z różnych szkół naszego województwa. Wśród dziewczynek laureatką została Aleksandra Pokorska, uczennica klasy IIB Szkoły Podstawowej nr 2 w Kożuchowie, zdobywając V- nagrodzone miejsce. Serdecznie Oli gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Marzena Kazubska