Dzień Życzliwości I Uśmiechu

21 listopada w naszej szkole wychowawczynie świetlicy zorganizowały Ogólnoszkolny Dzień Życzliwości I Uśmiechu. Uczniowie klas I – III wspólnie
z wychowawcami wykonali plakaty o tematyce ,, Uśmiech jest jak słońce, które spędza chłód z ludzkiej twarzy’’ ( Wiktor Hugo), klasy IV – VII plakaty o tematyce

,, Życzliwość i uśmiech na twarzy otworzą każde drzwi’’ ( Jan Jakub Rousseau). Oprócz tego każda z klas musiała wykonać ordery życzliwości uczeń uczniowi
w ramach życzliwości koleżeńskiej. Wszystkie klasy wzięły udział w tej przemiłej akcji, dzięki czemu miały możliwość spróbować szczęścia w loterii, która odbyła się w sali gimnastycznej na długiej przerwie. Nagrodą główną był tort wykonany przez panią Dorotę Łyko, a pani wicedyrektor Bożena Sobolewska wylosowała zwycięską  klasę 1a. Słowa nie oddadzą zaskoczenia pierwszoklasistów , gdyż emocje jakie wywarło zwycięstwo  –  uśmiech i łzy radości zaskoczyły wszystkich.