Dzień Życzliwości

19 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Uśmiechu. Wychowawczynie klas I–III przygotowały dzieci do jesiennego koncertu dla pensjonariuszy i pracowników Domu Pomocy Społecznej w Kożuchowie. Ze względu na pandemię poszła reprezentacja uczniów z poszczególnych klas. Dzieci pięknie zaśpiewały przygotowane utwory, wywołując uśmiech wśród słuchaczy.

W szkole zaś był tydzień szczególnej życzliwości – wybieraliśmy najbardziej życzliwą klasę. Zadaniem było wykonanie kartek i miłe słowo na co dzień. Dodatkowe punkty można było otrzymać odwiedzając bibliotekę, aby współtworzyć Skrzydła Supermocy. Klasy które spełniły wszystkie kryteria zostały klasą najżyczliwszą. Są to: 1b, 2a, 7b,7c. Spośród nich wylosowano dwie klasy: 1b i 7c, które otrzymały słodki poczęstunek.

Zwycięzcom gratulujemy!

Niech życzliwość zagości w naszych sercach na zawsze!