Dzień Sportu na Orliku

9 września 2018 r. odbył się na naszym Orliku “Ogólnopolski Dzień Sportu”. Głównym organizatorem imprezy była Fundacja Orły Sportu, a przeprowadził ją animator Jacek Sławiński. Celem przyświecającym inicjatywie była promocja zdrowego trybu życia poprzez aktywność fizyczną dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. “Dzień Sportu na Orliku” był okazją do rozwoju umiejętności ruchowych, lecz przede wszystkim koleżeńskiej i rodzinnej zabawy. Dzięki licznie przybyłym uczestnikom, impreza przebiegła w atmosferze wesołej rywalizacji. Po wielu konkurencjach zawodnicy otrzymali nagrody w formie bidonów oraz piłek ufundowane przez Organizatora. Serdeczne podziękowania dla sponsora – Banku Spółdzielczego w Kożuchowie za ufundowanie dodatkowych upominków dla uczestników imprezy. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy za rok.