Dzień Rodzinny

10 czerwca w sali gimnastycznej spotkali się uczniowie z klasy 1c ze swoimi rodzinami. Imprezę otworzyły dzieci piosenką pt.: „Moja wesoła rodzinka”. Potem rozpoczęły się wesołe zabawy. Część sportowo – rozrywkową poprowadziła pani Monika Hasiów, nauczyciel wychowania fizycznego Samorządowego Gimnazjum w Kożuchowie i przyjaciel naszej szkoły. Po rozgrzewce przy muzyce, były zabawy ruchowe, nie zabrakło meksykańskiej fali i szaleństw z kolorowymi balonami. Zabawę na sali gimnastycznej zakończyło wręczenie prezentów dla rodziców. Potem wszyscy udali się na szkolny dzieciniec i częstowali przygotowanymi smakołykami. Aktywnie spędzony czas w rodzinnym gronie szybko upłynął. Wszystkim dopisywał dobry humor, a na zdjęciach widać uśmiechnięte twarze.

Monika Szczepańska