DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 13 PAŹDZIERNIKA 2016R.

W dniu 13 października 2016r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Swoją obecnością uroczystość uświetnili emeryci szkoły i rodzice uczniów. Piosenki oraz okolicznościowe wiersze zaprezentowali uczniowie klas 2a i 2c pod kierunkiem p. Moniki Szczepańskiej i Barbary Zegzuły. Klasy 6 pod kierunkiem p. Kingi Mielcarek przedstawiły nauczycielom w zabawny sposób dzień z życia ucznia, ubarwiony popularnymi utworami muzycznymi. Radości było wiele. Kilka dni wcześniej uczniowie brali udział w konkursie rysunkowym, w trakcie którego malowali swoich nauczycieli. Podczas apelu p. Dorota Łyko ogłosiła wyniki oraz wręczyła nagrody zwycięzcom. Z okazji DEN p. dyrektor Katarzyna Gaczyńska wręczyła pracownikom szkoły nagrody oraz podziękowała za ciężką i ofiarną pracę. Na zakończenie uroczystości przedstawiciele ORU wręczyli wszystkim pracownikom szkoły oraz emerytom okolicznościowe laurki.

Katarzyna Gaczyńska