Dzień Dziecka na sportowo

30 maja 2018 roku uczniowie klas IV, VI, VII spędzili pobyt w szkole prezentując swoje umiejętności sportowe. Uczestniczyli w turnieju sprawnościowym zawierającym rzuty karne w piłce nożnej i unihokeju, odbicia piłki siatkowej, celowanie kółkiem do celu, „łowienie ryb”.

Po turnieju sprawnościowym odbyła się rywalizacja w zakresie gier zespołowych. Chłopcy poszczególnych klas rozgrywali mecze  piłki nożnej, dziewczęta w dwa ognie i siatkówce.

Równocześnie w świetlicy odbywał się konkurs plastyczny pod hasłem „ Mój ulubiony sport”, którego efekty można było podziwiać na holu szkolnym.

Zmęczeni sportowymi trudami i wysoką temperaturą wszystkie klasy wraz z wychowawcami udali się do budynku szkolnego i opracowywali hasła kibica na „ Mundial 2018”, które zostały zaprezentowane przed uczniami całej szkoły. Na koniec odbył się konkurs, w którym dzieci mogły zaprezentować swoje talenty muzyczne i taneczne. Nagrodzeni słodkimi upominkami i pełni sportowych wrażeń udali się wszyscy na długi odpoczynek.

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim naszym kochanym dzieciom życzymy dużo uśmiechu i szóstek na świadectwach.

Tadeusz Krzyżanowski