DZIECIĄTECZKO MALEŃKIE czyli JASEŁKA 2018

W tym roku Młodzi Aktorzy pod kierunkiem pań:  Marzeny Kazubskiej i Zuzanny Badowskiej przygotowują trzyaktowe przedstawienie, które w sposób zabawny i zarazem wzruszający  pokazuje polską tradycję Bożego Narodzenia, poprzedzonego dniem Wigilii. Autorem scenariusza jest pan Adam Szafraniec. Przygotowania idą pełną parą ! Próby trwają  i  JASEŁKA nabierają  blasku. Dzieci z coraz większą wprawą recytują teksty, piękniej śpiewają i pewniej  poruszają się po scenie.  Generalna próba w czwartek o 15:25 w sali gimnastycznej.

Wszystkich uczniów, Nauczycieli i Pracowników szkoły prosimy na PREMIERĘ  w piątek  21 grudnia.  Rodziców, krewnych i przyjaciół zapraszamy na  nasz występ do ZAMKU  6 stycznia w Święto Trzech Króli  o godzinie 12:30 . Gwarantujemy, że będzie pięknie i wzruszająco 🙂

Zuzanna Badowska