„Dwójka wymiata” na lodowisku!

W piątkowe popołudnie  26 stycznia br. kolejny raz pojechaliśmy na lodowisko. Jak zawsze było fantastycznie. Coraz więcej z nas ma zakupione nowe łyżwy, bo szykujemy się na coroczne wyjazdy. Już nie tylko uczniowie klas starszych zaszczycają lodową taflę, zabieramy coraz młodszych kolegów. Nowi uczniowie z klasy pierwszej okazali się doskonałymi łyżwiarzami.

Doceniamy sport przez zabawę. Szkoda, że nie mamy możliwości posiadania takiego lodowiska u nas, na naszym podwórku. Książki musielibyśmy odłożyć na biurko, ubrać na nogi zamiast butów łyżwy, popołudnia z lodem …. Marzenia. Nauczyciele nie byliby zadowoleni.

Jeszcze tylko jeden raz pojedziemy i trzeba będzie odłożyć łyżwy na kolejny sezon. To nic za rok znów odwiedzimy Głogów.

Uczniowie z SP2