Drużyna SP2 w Interdyscyplinarnym Turniej wiedzy pn. ,,Omnibus”

Dnia 21 lutego br. w ZSP Nr 5 w Kożuchowie odbył się Interdyscyplinarny Turniej wiedzy pn. ,,Omnibus”.

Wzięło w nim udział 6 drużyn z różnych szkół podstawowych naszego powiatu. Szkołę Podstawową nr 2 w Kożuchowie reprezentowała drużyna w składzie: Amelia Monogarow, Anna Mrowińska, Kamil Samburski i Stanisław Walczak, uczniowie klasy 8 B.

W Turnieju nasi uczniowie wykazali się wiedzą z różnych przedmiotów, min. języka angielskiego, przyrody, matematyki, języka niemieckiego, geografii, informatyki, fizyki czy edb. Wiedza teoretyczna i praktyczna naszej drużyny, pozwoliła uzyskać 3 miejsce.

Turniej był dla młodzieży okazją sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności, sportowej rywalizacji i integracji .

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i gratulacje z rąk Starosty Powiatu Nowa Sól i organizatorów powyższego działania.

Magdalena Łozyniak