,,Dobre wychowanie zawsze w cenie’’ – test wiedzy Savoir – vivre 2018.

Dnia 14 czerwca 2018r w świetlicy szkolnej odbył się ogólnoszkolny konkurs wiedzy Savoir – Vivre. Organizatorem konkursu była  p. Dorota Łyko w skład jury weszły pani Małgorzata Ogrodnik i pani Bożena Heluszka. Wychowawcy klas IV – VII oddelegowali po dwóch przedstawicieli klas. Konkurs składał się z czterech części: -działania praktycznego, przywitanie się z pracownikami, gośćmi naszej szkoły,  – testu wiedzy, – prezentacji prac przygotowanych wcześniej przez klasę, – kalambur. W każdej z konkurencji uczniowie mogli wykazać się wiedzą dobrych manier, kurtuazją na co dzień, znajomością przysłów. Konkurencje wywołały wiele radości i uśmiechu.

Uczniowie zdobyli następujące miejsca:

1 Miejsce klasa Va,

2 Miejsce klasa Vb,

3 Miejsce klasa VIIb,

4 Miejsce klasa VI b,

5 Miejsce klasa VIIa,

6 Miejsce klasa IV b,

7 Miejsce klasa  VI a,

8 Miejsce klasa IV b.

 

Nagrody zostały zakupione dzięki wsparciu Rady Rodziców. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci rękawiczek rowerowych, mazaków, bidonów oraz dmuchanych kół – zabawki wodnej.

Gratuluję wygranej!

 

Dorota Łyko