Daj drugie życie swoim ubraniom…

Zadaniem uczniów było przejrzeć swoją szafę, wybrać rzecz od dawna nieużywaną  i dać jej kolejną szansę czyli… zaprojektować i dokonać drobnych przeróbek oraz zrobić zdjęcie i wysłać do organizatorów.

Konkurs cieszył się największą popularnością, a Wasze pomysły na nadanie ubraniom drugiego życia  były super. Niektórzy z was już podjęli decyzję, że nie będą wyrzucać swoich ubrań, bo im się znudziły, tylko będą je przerabiać. A oto w tym wszystkim chodziło.

Jury miało ogromny dylemat przy przyznawaniu nagród, ale musiało podjąć decyzję. Oto ona:

I miejsce zajęła Zuzanna Sobolewska z klasy IV B

II miejsce zajął Mateusz Wojtaszyn z klasy VIB i Iga Raczykowska z klasy VIIIA

III miejsce zajęły Julia Jarych z klasy IVB i Zofia Malinowska z klasy VIIIB.

Ponadto jury przyznało 2 wyróżnienia dla Kinga Kortz i Klaudia Stolarzak, uczennice z klasy IVB.

Gratulujemy!

Krystyna Kubów

Izabella Antczak