CZERWCÓWKA

Sobotnie, czerwcowe popołudnie uczniowie klasy 3a spędzili wspólnie z rodzicami na pikniku zorganizowanym w Stanicy myśliwskiej w Studzieńcu. Już na samym początku okazało się, że wszyscy zgłodnieli. A więc na rozpoczęcie zabawy kiełbaska z ogniska. Gdy już głód nie doskwierał nadszedł czas na podchody terenowe. Było 10 zadań ukrytych w lesie w różnych punktach. Zadania sportowe np. rzut piłką lekarską, trafienie piłką w pień drzewa, slalom, rzut do dziupli, wykonywali wszyscy członkowie drużyny. Zadania logiczne rozwiązywały dzieci. Wszystkie grupy odnalazły zadania i dzielnie walczyły, co uwiecznił nasz fotograf. Śmiechu było co niemiara, zabawa doskonała. Po wysiłku znowu nadszedł czas na jadło i konkurs rysunkowy. Wszyscy wracali do domu zmęczeni, ale zadowoleni, że pogoda i humory dopisały.