Bal Szóstych Klas

Wieloletnią tradycją naszej szkoły jest Bal Szóstych Klas. W tym roku szkolny odbył się 12 czerwca.  W organizację balu zaangażowani byli rodzice, uczniowie klas VI i nauczyciele. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: dyrekcja szkoły, nauczyciele. O godz. 16.30 pani dyrektor Katarzyna Gaczyńska, po przywitaniu przybyłych gości, uroczyście ogłosiła rozpoczęcie balu. W czasie tego wyjątkowego wieczoru, odświętnie ubrani uczniowie spotykali się, aby potańczyć i świętować zakończenie nauki w szkole podstawowej. Uczniowie wspaniale bawili się przy dźwiękach współczesnych, znanych piosenek. Na balu nie brakowało pyszności przygotowanych przez rodziców. Zabawazakończyła się o 20.30. Szóstoklasiści z wspaniałymi humorami wrócili do domów.