Akcja Kanapkowa

Dnia 04 marca 2016r w piątek wychowawczynie świetlicy Dorota Łyko i Bożena Heluszka  zorganizowały degustację kanapkową promującą zdrową żywność. Panie oprócz kolorowych warzyw przygotowały pasty: jajeczną oraz z makreli. Kanapki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Każdy ze smakiem jadł przygotowane przez nauczycielki smakołyki. Poczęstunek zorganizowały na drugiej i trzeciej lekcji panie: Dorota Łyko, Joanna Borgula – Jachowicz , Agnieszka Szeliga, Magdalena Chrzanowska. Na długiej przerwie dzieci skonsumowały 300 kanapek.

Uczniowie czekają na kolejną zdrową akcję!.

Dorota Łyko