21 Listopada Dzień Życzliwości i Uśmiechu

Jak co roku 21 listopada obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Uśmiechu. Uczniowie do 18 listopada przygotowywali plakaty klasowe przedstawiające gesty życzliwości w formie plastycznej lub literackiej. Klasy 5 i 6 wykonały kartki bożonarodzeniowe dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej oraz przyjaciół i darczyńców szkoły. W tym dniu najważniejsze było szczęście, serdeczność i uśmiech. Każda klasa biorąca udział w tej akcji miała szansę wygrać nagrodę główną – tort upieczony przez organizatorkę panią Dorotę Łyko. Losowanie nagrody odbyło się w holu na długiej przerwie. Pani wicedyrektor Bożena Sobolewska wybrała, spośród zapieczętowanych losów, szczęśliwą klasę. Było wiele emocji. W tym roku tort przypadł klasie 1a. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji.

„Dzień bez uśmiechu to dzień stracony”. Charlie Chaplin

Dorota Łyko