Orlik

GODZINY OTWARCIA ORLIKA

Zajęcia sportowe na Boisku Orlik prowadzi pan Jacek Sławiński – instruktor piłki nożnej z licencją trenera piłki nożnej. Wieloletni zawodnik Klubu Sportowego Polmo Kożuchów, a następnie trener kożuchowskich piłkarzy.

W TRAKCIE TRWANIA ZAJĘĆ SZKOLNYCH

Od poniedziałku do piątku  13.00 – 20.00

W soboty 10.00-15.00

W CZASIE FERII ZIMOWYCH

Od poniedziałku do piątku 10.00 – 14.00 oraz 17.00 – 20.00

W soboty 10.00- 15.00

W czasie wakacji letnich obowiązywać będzie harmonogram dostosowany do potrzeb mieszkańców.

PROWADZONE ZAJĘCIA

Bez tytułu

W roku szkolnym 2013/2014 przeprowadzono kilka przedsięwzięć sportowych. Do ważniejszych z nich należą:

1. Udział w eliminacjach gminnych rozgrywek o Puchar Premiera Donalda Tuska;

2. Turnieje „dzikich” drużyn dla dzieci i młodzieży organizowanych w czasie wakacji;

3. Turnieje tenisa ziemnego dla dzieci ze szkoły podstawowej;

4. Prowadzenie zajęć sportowych dla dzieci ze szkoły podstawowej.

5. Współpraca przy organizacji imprez sportowych w ramach szkolnych imprez tj.: Dzień Rodziny, Szkolny Dzień Sportu, Dzień Otwarty Szkoły.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO UDZIAŁU  W ZAJĘCIACH SPORTOWYCH ORGANIZOWANYCH NA

BOISKU ORLIK.