Odwiedziny przedszkolaków w bibliotece szkolnej.

Dnia 9 kwietnia 2018 r. grupa przedszkolna Pszczółki z Przedszkola nr 1 w Kożuchowie, razem z nauczycielką p. Dorotą i p. Arletą, odwiedziła naszą bibliotekę. Dzieci zobaczyły jak wygląda pomieszczenie biblioteki. Nauczyciel bibliotekarz opowiedział przedszkolakom o swojej pracy z czytelnikami m.in. jak  można zapisać się do biblioteki, jak wypożyczyć książkę, jak szukać informacji na dany temat. Dzieci obejrzały książki z działu dla najmłodszych. Zadawały pytania odnośnie pracy w bibliotece. Potem recytowały wiersze , których nauczyły się na zajęciach w przedszkolu. Na koniec przedszkolaki otrzymały ulotki dla rodziców na temat co daje nam czytanie książek i naklejki z akcji Cała Polska czyta dzieciom. Bibliotekarka zaprosiła grupę i panie na wspólne czytanie książek w miesiącu maju.