Konkurs wiedzy o „ Dobrych manierach na co dzień”

Dnia 9 czerwca 2015r w świetlicy szkolnej odbył się ogólno szkolny konkurs wiedzy o „ Dobrych manierach na co dzień”. Organizatorem konkursu była  p. Dorota Łyko w skład jury weszły pani Małgorzata Ogrodnik i pani Wanda Walachowska – Krupa. Wychowawcy klas IV – VI oddelegowali po trzech przedstawicieli klas. Konkurs składał się z czterech części: -testu wiedzy,  – projektowania wyznaczonego stroju, – ułożenia rozsypanki wyrazowej, -scenki rodzajowej w której uczniowie praktycznie prezentowali wiadomości  z savoir vivre’u.

Uczniowie zdobyli następujące miejsca:

I Miejsce klasa Va ( Patrycja Nowakowska, Zofia Musielak, Igor Jaworski)

II Miejsce klasa VIa ( Maja Jędraszak, Maks Flis, Julia Stalinska)

III Miejsce klasa VIb (Julia Adamowska, Michał Sawicki, Paulina   Raczykowska)

IV Miejsce klasa IVa ( Wiktoria Hajder, Maja Sawicka, Laura Grześkowiak)

V Miejsce klasa Vb ( Marika Magiera, Hanna Gutowska, Maja Ciepłuch)

VI Miejsce klasa IVb ( Franciszek Siring, Małgorzata Hrynkiewicz, Marta Połońska).

Uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe I miejsce rakiety do tenisa stołowego, II miejsce bidony, III miejsce zestawy linijek + długopis, pozostali otrzymali słodki upominek i dyplom dla klasy. Nagrody ufundowała Rada Rodziców. Konkurs przyniósł wiele radości.