„Jak pierwszaki z Biedronkami się przyjaźnią”

Styczeń był dla klasy Ia bardzo pracowity. Uczniowie wraz z nauczycielkami Renatą Korpan i Agnieszką Szeligą przygotowali przedstawienie pt. „Dwunastu braci”, które mogły podziwiać przedszkolaki z grupy Biedronek Przedszkola nr 1. Nie było to pierwsze i jedyne spotkanie Biedronek z pierwszakami. Sympatyczna przyjaźń trwa od początku roku szkolnego.  Dzieci widziały się już wielokrotnie, między innymi podczas jasełkowej inscenizacji przygotowanej przez młodszych kolegów i koleżanki. Do końca roku szkolnego zaplanowane są jeszcze inne wspólne chwile.

Barwne stroje i aktorskie przygotowanie pierwszaków wielokrotnie mogli podziwiać też uczniowie z klas I-III SP 2. Wiersze, piosenki i zagadki pomogły widzom utrwalić wiedzę na temat cech charakterystycznych miesięcy i pór roku. Dla uważnych obserwatorów były cukierki, a na koniec dla wszystkich noworoczne życzenia.


Warning: getimagesize(/home/users/sp2kozuc/public_html/wordpress/wp-content/uploads/photo-gallery/Jak pierwszaki z Biedronkami się przyjaźnią/thumb/DSC08735.JPG): failed to open stream: No such file or directory in /home/users/sp2kozuc/public_html/wordpress/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 164

Warning: Division by zero in /home/users/sp2kozuc/public_html/wordpress/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 194
DSC08735
Warning: getimagesize(/home/users/sp2kozuc/public_html/wordpress/wp-content/uploads/photo-gallery/Jak pierwszaki z Biedronkami się przyjaźnią/thumb/DSC08729.JPG): failed to open stream: No such file or directory in /home/users/sp2kozuc/public_html/wordpress/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 164

Warning: Division by zero in /home/users/sp2kozuc/public_html/wordpress/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 194
DSC08729
Warning: getimagesize(/home/users/sp2kozuc/public_html/wordpress/wp-content/uploads/photo-gallery/Jak pierwszaki z Biedronkami się przyjaźnią/thumb/DSC08721.JPG): failed to open stream: No such file or directory in /home/users/sp2kozuc/public_html/wordpress/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 164

Warning: Division by zero in /home/users/sp2kozuc/public_html/wordpress/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 194
DSC08721
Warning: getimagesize(/home/users/sp2kozuc/public_html/wordpress/wp-content/uploads/photo-gallery/Jak pierwszaki z Biedronkami się przyjaźnią/thumb/DSC08711.JPG): failed to open stream: No such file or directory in /home/users/sp2kozuc/public_html/wordpress/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 164

Warning: Division by zero in /home/users/sp2kozuc/public_html/wordpress/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 194
DSC08711
Warning: getimagesize(/home/users/sp2kozuc/public_html/wordpress/wp-content/uploads/photo-gallery/Jak pierwszaki z Biedronkami się przyjaźnią/thumb/DSC08709.JPG): failed to open stream: No such file or directory in /home/users/sp2kozuc/public_html/wordpress/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 164

Warning: Division by zero in /home/users/sp2kozuc/public_html/wordpress/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 194
DSC08709
Warning: getimagesize(/home/users/sp2kozuc/public_html/wordpress/wp-content/uploads/photo-gallery/Jak pierwszaki z Biedronkami się przyjaźnią/thumb/DSC08707.JPG): failed to open stream: No such file or directory in /home/users/sp2kozuc/public_html/wordpress/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 164

Warning: Division by zero in /home/users/sp2kozuc/public_html/wordpress/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 194
DSC08707